Не залишити в скруті: капелан ПЦУ допомагає сім’ям загиблих на Донбасі

-

Читайте также

У Києві капелан ПЦУ Іван Михайлишин разом із парафіянами зібрали допомогу сім’ям ветеранів, вдовам, що втратили чоловіків на війні та людям, що потрапили у скрутне становище через карантин.

Про це пише «Духовний фронт України».

Стараннями капелана отця Івана Михайлишина та його парафіян вдалось зібрати продуктові набори для сімей загиблих героїв та людей, які зараз потребують допомоги. 2 квітня капелан спільно із представниками Спілки ветеранів АТО Деснянського району та Громадською радою Деснянського району доправили благодійну допомогу адресатам.

Це вже не перший випадок коли капелани ПЦУ допомагають людям, що потрапили в скруту під час карантину. Капелана ПЦУ, який з 2012 року щочетверга роздає їжу та одяг безпритульним та бідним людям. На Дніпропетровщині капелан-монах спільно із волонтерами розвозить їжу та допомагає літнім людям пережити карантин. На Львівщині капелани спільно із волонтерами виготовили антисептик.

Як повідомляла група «ІС», ПЦУ вирішила надати власні приміщення для лікування хворих на коронавірус.

загрузка...

Свежее

В международных учениях Sea Breeze будет участвовать рекордное количество стран

В предстоящих международных военных учениях Sea Breeze, которые проводят на территории Украины с 1997 года, свое участие официально подтвердил...