Назад в середньовіччя: в РПЦ рекомендують позбавити дітей смартфонів

-

Читайте также

Про духовну шкоду гаджетів для духовного життя дітей голова Патріаршої комісії РПЦ з питань сім’ї заявив на зборах кліриків протоєрей Дімітрій Смірнов, пише «Духовний фронт України».

«Батьки продовжують купувати дітям всякі гаджети, які їх приводять в повну розруху духовного життя, після якої відновити розбещену людину, повернути її в християнство неможливо – тільки через дуже серйозні випробування, які приведуть дитину до покаяння» , – каже Смірнов.

Гаджети треба відібрати, незважаючи на протести дитини, впевнений священик РПЦ: «І якщо дитина буде канючити, лаятися, тупотіти ногами, сказати: будь ласка, дорога відкрита – йди на вулицю, живи як хочеш, я, поки живий, тобі не дам».

Гаджети та інтернет подібні до наркотиків, вони ведуть молодь по шляху бомжів: «Вони спілкуються між собою (в інтернеті ), там повна свобода, там ніякого контролю батьків, школи, вони надані самі собі. Це так само, як у бомжів, тобто вони вирвалися із середовища, і їм простіше і бажаніше жити на вулиці, ніж жити в суспільстві » , – пояснив протоєрей РПЦ.

Раніше Смірнов назвав середньовіччя найкращим часом в історії людства. На його думку мультфільми теж треба заборонити, а то через них діти навіть говорити по-людськи не можуть навчитися.

«Може бути, не всі мене зрозуміють, але я твердо впевнений, що повинні бути заборони на мультфільми, особливо іноземні, тому що в цих мультфільмах фігурують одні тільки виродки, одні тільки безсовісні персонажі, які безсовісно викривляють російську мову, і всі артисти – вони говорять не на людській мові, а на якомусь нескінченному кривлянні. Це дуже псує дітей, і діти, які з двох років дивляться мультфільми (..), вони сповільнюють свою вимову, їм навчитися говорити по-людськи дуже важко» , – сказав Смірнов.

Як повідомляла група «ІС», у РПЦ закликали любити мігрантів — «скоро вони будуть нас наймати на роботу».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

На Тернопільщині судили священника УПЦ МП, який зводив наклепи на парафіян

Райсуд у Кремінці на Тернопільщині судив священника Московського патріархату, який знущався із покійників та оббріхував парафіян. Про це інформує...