Нарешті вільний: суд в Італії визнав невинним нацгвардійця Віталія Марківа

-

Читайте также

Апеляційний суд Мілана у вівторок, 3 листопада, виправдав українського військового Нацгвардії Віталія Марківа у справі про вбивство італійського журналіста Андреа Рокелі під час бойових дій на Донбасі.

Про це повідомив у Facebook голова Християнського товариства українців Італії Олесь Городецький.

“Віталій Марків виправданий так як той, що не вчинив злочину, з негайним звільненням. Вітаю всіх вас, друзі. Слава Україні!”, – повідомив Городецький.

Раніше сьогодні пройшла друга частина дебатів у справі Віталія Марківа. На ній виступила прокурорка і адвокати цивільних сторін із репліками щодо аргументів захисту. Наприкінці взяли слово адвокати української сторони, зокрема Донателла Рапетті. Вона вщент розбила всі інсинуації, які допустили представники прокуратури та сторін цивільного захисту.

Також на дебатах слово взяв і Віталій Марків, під час виступу він наголосив на тому, що завжди визнавав себе невинною людиною і постійно про це говорив. “Я людина держави, я солдат. Я поважаю державу, як українську, так й італійську, і ніколи не порушував приписів”, – сказав він на суді.

Як повідомляла група «ІС», Аваков заявив, що в справі Марківа встановили низку важливих деталей.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter– ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира

Свежее

Гендиректор ДТЕК не закликав українців виїжджати за кордон — заява компанії

Генеральний директор компанії "ДТЕК" Максим Тімченко не закликав українців виїжджати за кордон, про що раніше повідомляли засоби масової інформації. Про...