Нардепи визначили підслідність злочинів, скоєних в окупованому Криму

-

Читайте также

Ситуація в зоні ООС: окупанти двічі порушили режим припинення вогню. ВІДЕО

Протягом доби 14 січня на більшості ділянок відповідальності частин та підрозділів Об'єднаних сил на Донбасі спостерігалася тиша. Вздовж всієї...

Справа «Україна проти Росії»: ЄСПЛ виніс перше рішення щодо Криму

Європейський суд з прав людини ухвалив перше рішення у справі "Україна проти Росії", визнавши прийнятною скаргу української влади на...

Бывший разведчик рассказал о каналах влияния ФСБ на русскоязычных американцев

Среди эмигрантов с постсоветского пространства в США есть особая группа - так называемая русскоязычная «колбасная эмиграция». Ее отличает высокая...

Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроект, який визначає територіальну підсудність справ, підсудних розташованим на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя судам, та підслідність кримінальних правопорушень, вчинених на тимчасово окупованій території. За документ проголосували 275 народних депутатів, інформує Радіо.Свобода.

Законопроект «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» щодо визначення територіальної підсудності судових справ, підсудних розташованим на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя судам, та підслідності кримінальних правопорушень, вчинених на тимчасово окупованій території, було зареєстровано 23 листопада 2018 року вісьмома депутатами дев’ятого та восьмого скликань.

Автори закону вказують, що наприкінці грудня 2017 року було ліквідовано та створено низку апеляційних та апеляційних господарських судів.

Згідно з указом президента України від 29 грудня 2017 року №452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» ліквідовано Апеляційний суд міста Києва, Апеляційний суд Київської області, Апеляційний суд АР Крим та Апеляційний суд міста Севастополя та відповідно утворено Київський апеляційний суд, Кримський апеляційний суд та Севастопольський апеляційний суд, однак відповідні зміни до законодавства не були внесені.

«Таким чином, наразі склалась ситуація, коли відсутні правові підстави звертатися в новостворені апеляційні суди для визначення ними суду, який буде здійснювати правосуддя в зазначених категоріях справ», – ідеться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, скільки правоохоронців у Криму перейшли на бік окупантів після 2014 року.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ситуація в зоні ООС: окупанти двічі порушили режим припинення вогню. ВІДЕО

Протягом доби 14 січня на більшості ділянок відповідальності частин та підрозділів Об'єднаних сил на Донбасі спостерігалася тиша. Вздовж всієї...