Намагався навести лад у монастирі: в РФ за дивних обставин зник священник РПЦ

-

Читайте также

6 вересня цього року парафіяни Вологородської єпархії РПЦ повідомили про зникнення намісника Заонікієвої Богородице-Володимирської пустині єромонаха Паісія (Новоженова). Востаннє клірика бачили на березі річки Вологди неподалік Спасо-Прилуцького монастиря, пише «Духовний фронт України».

Про зниклого священника відомо, що його було призначено ігуменом обителі 1 липня цього року. Він одразу ж оголосив про наміри навести жорсткий лад в монастирі у відповідності до монашого статуту. Через свою діяльність він отримував численні погрози. Лише протягом останнього тижня до пустині двічі приїздили співробітники поліції.

2 вересня єромонах Паісій (Новоженов) написав у власному блозі про викрадення його домашніх вихованців.

“Всі знали, що у мене були домашні тварини, кошенята. Люди, у яких ще не відкрились духовні очі, прийшли й викрали всіх кошенят з монастирської трапезної. Сприяти викраденню могли лиш ті, хто живе зі мною під одним дахом. Промова моя не сентиментальність, а слово про добро і зло всередині церкви”, – цитує слова священнослужителя “Credo press”.

“Зло завжди обирає найпідлішу тактику. Хотіли мені дошкулити. Вам вдалось. Я зупиняю всіляку працю з прикрашання Заонікієвого монастиря”, – написав клірик незадовго до зникнення.

Як повідомляла група «ІС», священик РПЦ влаштував ДТП, а потім і бійку з потерпілим.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Намагався навести лад у монастирі: в РФ за дивних обставин зник священник РПЦ

6 вересня цього року парафіяни Вологородської єпархії РПЦ повідомили про зникнення намісника Заонікієвої Богородице-Володимирської пустині єромонаха Паісія (Новоженова). Востаннє...