Наближений до глави РПЦ єродиякон помер від коронавірусу

-

Читайте также

На 50-му році життя, помер уставщик (розпорядник служб) московського Данилова ставропігіального чоловічого монастиря єродиякон Дімітрій (Ніколаєв Сєргєй), повідомляє «Духовний фронт України».

У робочій групі при патріархові повідомили, що єродиякон був заражений коронавірусом. Дімітрій був укладачем опублікованого у монастирському видавництві «Даниловський благовісник» збірника «Псалтирь и каноны, чтомые по усопшим».

У Даниловому монастирі розташована резиденція патріарха і синоду, а також Синодальний відділ зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату.

Глава синодального відділу РПЦ із зв’язків церкви з громадськістю та ЗМІ Владімір Лєгойда заявляв, що чутки про те, що церква приховує масштаби зараження коронавірусом серед священиків, безпідставні, пишуть російські видання. За його словами, кількість інфікованих священиків не вище, ніж серед лікарів та поліцейських.

Як повідомляла група «ІС», протоієрей РПЦ подякував Богу за ядерну зброю і потрапив до лікарні з коронавірусом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В РФ умершего зимой ветерана власти поздравили с Днем победы

В Челябинской области РФ умершей еще в январе этого года труженице тыла пришла поздравительная открытка с 9 Мая. Об...