На Вінниччині новоутворена громада ПЦУ провела перше богослужіння

-

Читайте также

У середу, 9 червня,  на Вінниччині у свято Віддання Пасхи у селі Іванів відбулось перше богослужіння новоутвореної громади Православної Церкви України, повідомляє Калинівка Сіty.

«Середа на цьому тижні — особливий день, який має назву Віддання Пасхи. Завершується сорокаденний термін перебування Воскреслого Христа на землі, тому церковна служба цього дня правиться урочистим Пасхальним чином», – розповів протоієрей Георгій Дончак, настоятель парафії ПЦУ у селі Іванів.

Протоієрей Георгій Дончак

В віряни ПЦУ утворили та зареєстрували релігійну громаду парафії святих апостолів Петра і Павла. На території колишнього Калинівського району це перша громада Православної Церкви України, створена з ініціативи вірних.

Досі, до утворення релігійної громади, вірні ПЦУ відвідували богослужіння у сусідніх Гущинцях, бо власного храму в селі немає. Задля того, аби мати приміщення для богослужінь, представники релігійної громади звернулися у Кам’янець-Подільську дієцезію Римо-Католицької Церкви і знайшли розуміння з боку єпископа Леона Дубравського, який погодився тимчасово надати приміщення костелу для богослужінь ПЦУ.

Нагадаємо, вірянами ПЦУ себе вважають 35% респондентів серед православних християн.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Вінниччині новоутворена громада ПЦУ провела перше богослужіння

У середу, 9 червня,  на Вінниччині у свято Віддання Пасхи у селі Іванів відбулось перше богослужіння новоутвореної громади Православної...