На тимчасово окупованих територіях будуть документувати порушення прав вірян

-

Читайте также

Навчання пройшли представники церков і релігійних організацій, віряни яких потерпають від релігійних переслідувань на непідконтрольних уряду України територіях Криму, Донецької та Луганської областей.

Про це пише «Духовний фронт України».

Окрім фахівців Інституту релігійної свободи (ІРС) до проведення семінару були залучені тренери з досвідом міжнародної адвокації та документування військових злочинів і інших порушень прав людини, йдеться на сайті ІРС.

Учасники семінару отримали знання щодо інформаційної безпеки під час комунікації зі свідками порушень прав віруючих і релігійних громад та щодо вимог до збереження і використання зібраних даних.

Тренери також розповіли про міжнародні стандарти в сфері прав людини та основи міжнародного гуманітарного права. Відповідаючи на питання учасників, запрошені експерти висловили свої рекомендації щодо найкращих форм представлення зібраних даних і свідчень про порушення релігійної свободи у форматі правозахисної доповіді.

Семінар організовано Інститутом релігійної свободи за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні у співпраці з ПАКС (Нідерланди) та Центром громадянських свобод в рамках проєкту ІРС «Мобілізація міжнародного співтовариства з метою припинення переслідувань на основі ідентичності в непідконтрольних уряду регіонах України».

З 2014 року ІРС здійснює моніторинг та періодично готує публікації про становище віруючих і релігійних організацій в Криму, Донецькій і Луганській областях після вторгнення російських військ на ці українські території.

Як повідомляла група «ІС», віряни Московської церкви в Україні погрожують священникам інших Церков через підтримку ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Банки России потеряли $2 млрд на крушении российского госдолга: подробности

Крупные вложения в российский госдолг, которые были сделаны государственными банками России ради спасения госбюджета от гигантского дефицита в прошлом...