На скандал з відмовою у постановці на квартирний облік онкохворого АТОвця відреагували в Раді. ДОКУМЕНТ

-

Читайте также

Вчора, 25 травня, група «ІС» повідомляла, що Голова Шевченківської РДА Олег Гаряга відмовив онкохворому підполковнику-АТОвцю, кавалеру ордену «За мужність» Петру Гасаю у постановці на квартирний облік, прикриваючи свою бездіяльність начебто нормативними актами Української Радянської Соціалістичної Республіки.

Як стало відомо, на цю ситуацію дуже оперативно відреагували у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, повідомив офіцер запасу Андрій Лисенко у Фейсбук.

«Представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олег Чуйко направив листа на ім’я Голови КМДА Кличка В.В. з проханням «вжити заходів в межах діючого законодавства щодо поновлення прав Гасая Петра Володимировича на постановку на квартирний облік як особу з інвалідністю внаслідок війни 2 групи», — написав він.

Від імені бойових друзів Андрій Лисенко подякував за оперативне реагування на кричущу несправедливість полковнику запасу Олегу Чуйку (колишньому комбату 81-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ).

«Це ще раз доводить, що проблеми військових по-справжньому можуть відчути лише ті, хто сам варився у тому вогненому котлі і знає ціну життя і здоров’я кожного воїна. Будемо сподіватися, що мер відреагує правильно і справедливість таки запанує», — написав Андрій Лисенко.

Як повідомляла група «ІС», в Україні впровадять електронні сервіси, які полегшать життя ветеранам війни.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Сила санкций: Беларусь все ближе к финансовому коллапсу

Власти Беларуси убеждают, что все в экономике хорошо, налогов собрано рекордно много и посему проблем с бюджетом нет. При...