На російському православному телеканалі закликали поновити репресії

-

Читайте также

Представники російського православ’я, імовірно, не можуть уявити розвиток російської державності без доносів, репресій, тортур, тотальних заборон та боротьби з будь-яким інакомисленням.

Про це пише «Духовний фронт України».

Принаймні до такої точки зору можна прийти, аналізуючи меседжі, які лунають з екрану телеканалу “Спас”, наближеного до Російської православної церкви.

Мова йде про сюжет від 3 жовтня 2021 року, у якому народний артист Росії та новообраний парламентар Дмітрій Пєвцов ділиться власними думками про необхідність відродження в РФ практики репресій у відношенні певних категорій населення. На думку православного народного обранця, в першу чергу, під дію репресій мають потрапити виконавці реп-музики.

“Що стосується реперів, є проєкти, які несуть бруд, пітьму, бісівщину. Це просто потрібно грубо: забороняти, закривати і карати. Якщо таку людинку посадити хоча б на рік, на два – він, коли повернеться, подумає, що він там буде виконувати. Це хороша практика, попрацює на благо родіни, руками, руками попиляє що-небудь”, – цитує “Правда.ru” слова Пєвцова.

Пропустимо поза увагою невігластво Пєвцова, який, імовірно, не знає, що у більшості країн реп-культура досить тісно пов’язана саме з місцями позбавлення волі.

Насправді, занепокоєння російського народу має викликати те, що заклики про відродження репресій дедалі частіше і відкритіше лунають з вуст не лише представників влади, а й, так званого, “православного люду”.

Коли ж саме до парламенту РФ планується внести пропозицію про створення “комісії з інквізиції” і кого запропонують, як кандидатів на посаду її очільників, Дмітрій Пєвцов не повідомив.

Куди з Росії поділось православ’я, яке сповідує прощення, любов та мир, наразі не відомо. Та вже можна припустити, що новообраний парламент, як і весь путінський режим, у тісній співпраці з РПЦ, готує для громадян РФ чималі обсяги неприємних сюрпризів, які будуть полягати у колосальній кількості різноманітних заборон і обмежень.

Принагідно нагадаємо, Дмітрій Пєвцов – совєтський і російський актор театру і кіно, народний артист Російської Федерації. Занесений до Переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, фігурант бази “Миротворець”. Діяч публічно заявив, що є “абсолютно затятим путінцем” і цілком підтримує політику “путінського режиму” всередині Росії та на міжнародній арені. Незаконно перетнув державний кордон України, відвідуючи окупований Росією Крим.

Як повідомляла група «ІС», в Росії рекордно впала довіра до РПЦ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Главари «ЛНР» опасаются вооруженного бунта

В так называемом "МВД ЛНР" сосредоточили свое внимание на тех, у кого дома есть оружие. Это касается всех, в...