На річницю Хрещення Руси-України «русский мир» преобразився у «восточно-славянскую цивилизацию»

-

Читайте также

Поки українці раділи і святкували 1031-річницю Хрещення Руси-України, в Москві переробили «руський мір», тепер це «Восточно-славянская цивилизация». Про це у своїй проповіді на Красной площі заявив патріарх Кирил Гундяєв.

Зокрема, очільник РПЦ заявив, що «Для того, чтобы расти и развиваться, нельзя не питаться от своих собственных истоков, истоков нашей восточнославянской цивилизации, единой для русских, украинцев, белорусов, той цивилизации, которая берет начало в Киевской купели Крещения».

Що ж, як бачимо, противник не спить, і його плани з кожним днем і роком зростають. То ж наше спільне завдання розповісти йому правдиву історію і не допустити його реваншу. Адже на місті, де Кирило звершив молебень і разом з Путін встановив пам’ятник святому рівноапостольному князю Володимиру, у часи самого святого Володимира було болото, яке навряд було місцем єднанням «славянских народов».

«Духовний Фронт України»

загрузка...

Свежее

В Україні і ТКГ змінився представник ОБСЄ: що про нього відомо

Від 1 серпня в Україні змінився представник ОБСЄ, який також представляє організацію в Тристоронній контактній групі. Фінський дипломат Мікко...