ГоловнаСуспільствоНа посади в окупаційних адміністраціях на ТОТ України призначатимуть військових - ЦНС

Схожі публікації

На посади в окупаційних адміністраціях на ТОТ України призначатимуть військових – ЦНС

Росіяни на ТОТ України запроваджують нові елементи контролю, повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

“Відтак з числа військовослужбовців російсько-окупаційних військ почнуть масово призначати на так звані адміністративні посади в окупаційних адміністраціях тощо. Це означає, що керувати населеними пунктами, займатися господарськими питаннями та іншою діяльністю відтепер будуть некомпетентні силовики, серед яких є чи мала кількість осіб з кримінальним минулим та інших вершків російського соціуму”, – йдеться у дописі.

На ряду із цим, окупаційні джерела, офіційно це подають як “кадровий конкурс”, який має “відзначити заслуги захисників”, але реальність інша. Окупанти не можуть знайти цивільних кадрів серед місцевих, які готові працювати в їхніх окупаційних структурах. У зв’язку із чим вони намагаються інтегрувати загарбників з числа військових, щоб підвищити їхній статус та спробувати виправдати їхні злочини, які вони чинили проти місцевого населення та України в цілому.

“Очевидно, що ці призначення призведуть до посилення репресивних заходів, мародерства та нових корупційних схем. А колишні найманці та раніше судимі окупанти не мають навичок управління, проте, мають досвід залякувань, катувань та безконтрольного насильства. Тому, вони будуть використовувати свої нові повноваження у власних інтересах і в тому числі для власного збагачення”, – додали у відомстві.

Як повідомляла група “ІС”, росіяни посилюють тиск на жителів ТОТ, які відмовляються від російського паспорта.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Стрічка новин