На Львівському медіафорумі запускають проєкт з протидії дезінформації: подробиці

-

Читайте также

Команда громадської організації «Львівський медіафорум» повідомила про намір створити Західноукраїнську медіамережу з протидії дезінформації, яка допоможе регіональним медіа ефективніше боротись з маніпуляціями в інформаційному просторі, пише «Детектор медіа».

«Зараз в Україні є чимало проєктів, котрі направлені на дослідження й моніторинг фейків і пропаганди. Наша медіамережа з протидії дезінформації — це спроба зробити ще один крок у напрямку боротьби з цілеспрямованою брехнею у медіа і соціальних мережах, простіше кажучи — спроба перейти від діагностики до лікування. Ми вважаємо, що медіа як інститути, відповідальні редактори та журналісти є серед найважливіших елементів інфраструктури захисту від інформаційних атак і маніпуляцій. Наша команда планує зміцнити спроможність регіональних видань працювати з дезінформацією і конструктивно її долати», – пояснив виконавчий директор ГО «Львівський медіафорум» Юрій Опока.

В межах проєкту Львівський медіафорум експерти проаналізують головні канали та умови поширення дезінформації у чотирьох областях: Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій.

«Львівський медіафорум підготує експертні рекомендації для ньюзрумів, щодо протидії дезінформації, а також ініціює мережу партнерства з локальними редакціями у цих регіонах. Завданням мережі буде напрацювання конкретних кроків спрямованих на боротьбу з маніпуляціями в інформаційних полях регіонів, а також втілення тих рекомендацій, котрі підготують експерти», – зазначається в повідомленні.   

Команда презентує підсумки проєкту на Західноукраїнському форумі з дезінформації на щорічному LMF Takls, які відбудуться восени 2021 в Ужгороді. Проєкт «Західноукраїнська медіамережа з протидії дезінформації» реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Як повідомляла група ІС, в Україні незабаром запрацює центр протидії дезінформації


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...