На Луганщині запровадили додаткові режимні обмеження: що і кому забороняється

-

Читайте также

Срок за мелочь: что чаще всего крадут российские пенсионеры

Самое распространенное преступление среди российских пенсионеров – кража. По этой статье в 2019 году осудили 2111 человек. Чаще всего...

Российская дезинформация прикрывает наемников Кремля в Африке

Журналисты и граждане Центральноафриканской Республики (ЦАР) все чаще становятся мишенями для российских наемников в стране. Свидетели российской агрессии в...

Карабахский сценарий для Молдовы

Без лишнего преувеличения стоит отметить, что военная операция в Нагорном Карабахе, проведенная армией Азербайджана по освобождению оккупированных Арменией территорий,...

З метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму до 31 грудня 2020 року в межах Станично-Луганського, Біловодського, Міловського, Марківського, Новопсковського, Білокуракінського, Троїцького, Старобільського контрольованих прикордонних районів Луганської області діють додаткові тимчасові режимні обмеження. Про це інформує прес-служба Держприкордонслужби.

Наразі забороняється:

1. Знаходження осіб в межах прикордонної смуги в безпосередній близькості біля державного кордону на відстані до 200 метрів, за винятком представників правоохоронних органів, осіб, які проводять сільськогосподарські роботи за списками робітників та техніки погодженими з прідрозділами Держприкордонслужби України та осіб, місце проживання яких зареєстровано, постійно проживають, мають письмове запрошення близьких родичів та яких зустрічають особисто, а саме:

Чугинська сільська рада: с. Деркульське, вул Степова; с. Олександрівка,

вул. Набережна (непарний бік), вул Вишнева; с. Золотарівка, вул. Сонячна;

Комишненська сільська рада: с. Юганівка, вул. Юганівська, вул. Сонячна, вул. Миру, вул. Річкова, провулок Річковий, квартал Луч-1, квартал Луч-2, квартал Луч-3; Садівниче товариство «Шаров Кут»;

Козлівська сільська рада: с. Залісне, вул. Івана Франка;

Танюшівська сільська рада: с. Палагеївка, вул. Степова;

Шарівська сільська рада: с. Шарівка, вул. Набережна, вул. Новоселівка.

2. В’їзд та перебування осіб в смузі місцевості від державного кордону в межах прикордонної смути, провадження робіт.

Ці обмеження не застосовуються до осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю на власних (орендованих) земельних ділянках (паях), що знаходяться в цій смузі, виключно у разі завчасного інформування підрозділ охорони державного кордону про намір проведення таких робіт.

Також, додаткові режимні обмеження запроваджені в межах населеного пункту Мілове.

Зокрема заборонено :

1. Підхід (перебування) осіб, окрім представників правоохоронних органів до загороджувального паркану на державному кордоні по вулицям Дружби Народів, Міловська, Залізнодорожня, Робоча, Оборонна смт. Мілове, ближче ніж на 5 м.

2. Рух транспортних засобів по вулиці Дружби Народів смт. Мілове між пунктами пропуску для автомобільного та пішохідного сполучення «Мілове», окрім транспортних засобів спеціального призначення та осіб місце проживання яких зареєстровано по вул. Дружба Народів та прилягаючих до неї вулиць — вул. Заводська, вул. Петровська, вул. Харківська, вул. Київська, Елеваторний тупик. вул. Козацька).

3. Перебування іноземців та осіб без громадянства на вулиці Дружби Народів смт. Мілове, за винятком іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають (мають посвідку на постійне проживання) на вулиці Дружби Народів смт. Мілове або мають письмове запрошення близьких родичів завірене місцевими органами виконавчої влади або місцевого самоврядування, які проживають на вулиці Дружби Народів та які зустрічають їх особисто.

Перебування та пересування громадян України по вулицям Дружби Народів, Міловська, Залізнодорожня, Робоча, Оборонна смт. Мілове вказаним особам дозволяється виключно за наявності документів, що посвідчують особу.

У разі звернення уповноважених осіб Державної прикордонної служби та органів Національної поліції громадяни зобов’язані пред’являти відповідні документи, та в разі їх руху на транспортних засобах дати можливість оглянути транспортні засоби та перевірити номери його агрегатів передбачені цими пунктами.

Державна прикордонна служба нагадує громадянам, порушення вказаних додаткових режимних обмежень тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 202 КУпАП (Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду — виїзду).

Нагадаємо, як раніше інформувала група ІС, у Державній прикордонній службі України пояснили, як громадяни можуть перетнути КПВВ на Донбасі після введення обмежувальних заходів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Металлурги оккупированного Енакиево взбунтовались против «Внешторгсервиса»: что происходит

Сотрудники «ЕМЗ» вышли на очередной пикет с требованием погасить задолженность по ЗП сотрудников. Инициаторами акции протеста стали представители профсоюза...

История одного предательства: как экс-охранник Кучмы участвовал в оккупации Крыма

Многие годы Украина лавирует между интересами Запада и Орды, а ее органы власти являются полем боя между спецслужбами враждующих сторон. Одним из самых крупных...

Расизм по-русски: УЕФА призвали разорвать контракт с «Газпромом» из-за выходки пропагандистов РФ

Британское издание The Times обвинило российский телеканал НТВ в расизме, призвав Европейский союз футбольных ассоциаций пересмотреть контракт с владельцем НТВ, компанией "Газпром", которая является...