На IV Міжнародному ветеранському та волонтерському форумі Захисники України отримали ключі від квартир. ФОТО

-

Читайте также

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України за ініціативи Президента України 30 родин захисників з різних регіонів отримали ключі від квартир. Сертифікати та ключі від нових помешкань вручали одночасно в усіх регіонах України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів України.

Зокрема, на IV Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там де ми — там Україна» сертифікати на квартири отримали шестеро родин ветеранів війни з Київщини. Вручали їх міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Міністерство у справах ветеранів України буде працювати над тим, щоб за кілька років черга на житло для тих, хто захищав Україну, зникла взагалі. Це важко, але ми будемо це робити, адже кожен Захисник і його родина має отримувати гідні умови для життя і розвитку», – наголосила очільниця Мінветеранів.

Як повідомляла група «ІС», у Києві розпочався IV Міжнародний форум «Україна 30. Захисники».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

НАТО согласовало новый план защиты от нападения РФ: что известно

Министр обороны Латвии Артис Пабрикс заявил, что угроза, которую в настоящее время представляет для стран Балтии Российская Федерация, является...