У селі Михальча Чернівецької області РПЦвУ звозить до села «тітушок» аби не допустити вірян Православної Церкви України до храму. При цьому «міцні» чолов’яги не бояться вигукувати речі, схожі на сепаратизм.

До «Духовного Фронту України» звернулися мешканці с. Михальча на Буковині. Вони кажуть, що вже більш ніж півроку тому громада села більшістю проголосувала за перехід з Московського патріархату до ПЦУ. Але і досі триває протистояння з РПЦвУ: проти селян  поширюють багато неправдивої та образливої інформації.

Ось, наприклад, скріншот одного з таких повідомлень:

Тим часом, РПЦвУ звозить до села «міцних» чолов’яг з іншої місцевості, які не підпускають мешканців Михальчі до храму. Один такий зухвалий чолов’яга на камеру російською мовою не боїться вигукувати, що ця земля ніколи не була українською. Відео можна подивитись тут.

Як повідомляла група ІС, на території церкви в с.Малинськ Березнівського району Рівненської обл. майже 60 представників релігійних громад вступили в бійку. Постраждали 11 осіб — відкрито 12 кримінальних проваджень, повідомляє місцева поліція.