На Буковині суд покарав священника московської церкви за водіння у нетверезому стані

-

Читайте также

Глибоцький райсуд Чернівецької області покарав священника РПЦ в Україні Василя Савку за водіння у нетверезому стані. Про це пише «Духовний Фронт України» з посиланням на журналістку Галину Єреміцу, яка надала фото постанови суду.

Суд встановив, що священник Василь Савка не розмовляє українською і тому вимогу поліцейського “дути в трубку” він не зрозумів, оскільки румунською «du-te» означає «йти». Також суд встановив, що на момент затримання у священника був різкий запах алкоголю з рота, порушення мовлення, та поведінка «що не відповідає обставинам».

Суд постановив накласти на Василя Савку 17 тисяч гривень штрафу і позбавив служителя Московського патріархату водійських прав на один рік.

Савка є настоятелем парафії РПЦвУ в селі Балківці Новоселицького району Чернівецької області. У день правопорушення він був на святкуванні престольного свята у скиту Похвали Пресвятої Богородиці РПЦвУ в селі Великий Кучурів.

Нагадаємо, на Буковині під час проповіді священника Православної Церкви України Романа Грищука почали розбігатись священники РПЦвУ. Подія трапилась під час похорону українського військовослужбовця.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Евросоюз создает передовую систему защищенной связи: что известно

Страны-члены Евросоюза присоединились к Декларации EuroQCI, которая предполагает участие в развитии новой квантовой коммуникационной системы, она должна заработать уже...