На Аммані відбудеться відкол РПЦ від Вселенського православ’я — релігійний експерт

-

Читайте также

На «Аммані 2.0» відбудеться відкол РПЦ від повноти Вселенського православ’я. Це все фінансуватиметься російськими олігархами й бюджетом РФ. Про це висловився релігійний експерт Олександр Єфременко, який аналізував інтерв’ю митрополита РПЦвУ Антонія (Паканича). Єфременко впевнений, що меседжі які видає цей єрарх Моспатріархату вкотре свідчать про безуспішність російської авантюри по скликанню другого Амману, пише «Духовний фронт».

«Імовірно, що в Москві вже зрозуміли, що заручитись підтримкою усього Православного світу їм не вдасться. Єдине, на що вони можуть розраховувати, то це лише зібрати усіх своїх сателітів, та за їх допомогою утворити “новий московський антиканонічний гібрид”, який нічого спільного із Церквою мати не може. Таким чином “Амман 2.0” з “Всеправославного Собору” (як його бачили в Москві на початку) перетвориться на банальне розбійницьке зібрання, на якому, за гроші російського бюджету та бізнесменів, буде оформлено остаточне відокремлення Російської Церкви від повноти Вселенського Православ’я. Можливо саме це Антоній мав на увазі, коли говорив про скоре оформлення цього розколу», – написав Єфременко.

Він додав, що «абсурдним звучать припущення Антонія про те, що керівництво ПЦУ нібито “маріонетка в руках більш сильних церковних і геополітичних гравців”». «Хто дійсно «маріонетка” то це сама РПЦвУ, яку представляє Антоній, і яка без вказівки із Москви не приймає жодних істотних рішень», – підсумував експерт.

Як повідомляла група “ІС”, Епіфаній повідомив, як вторгнення РПЦ в Африку вплинуло на процес визнання ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На Аммані відбудеться відкол РПЦ від Вселенського православ’я — релігійний експерт

На «Аммані 2.0» відбудеться відкол РПЦ від повноти Вселенського православ’я. Це все фінансуватиметься російськими олігархами й бюджетом РФ. Про...