Мракобіси з РПЦ заборонили вірянам займатися йогою

-

Читайте также

У Росії Курганська єпархія РПЦ випустила просвітницькі листівки про духовну небезпеку для християнина занять йогою та тренінгів особистісного росту.

Про це повідомляє «Духовний фронт України» з посиланням на росйські ЗМІ.

“Йога – це частина релігії індуїзму, і нікуди від цього не дінешся. Багато хто питає — чому б не займатися йогою просто як гімнастикою, не занурюючись у її окультні та містичні глибини? Саме слово yoga походить від санскритського yuj, що означає “сполучати, зв’язувати”. А „релігія“ — від латинського religare: „пов’язувати, з’єднувати“. В обох випадках мається на увазі, що людина встановлює зв’язок з Богом або з якимись іншими силами, невидимими, але здатними взаємодіяти з людьми. Таким чином, говорити, що йога є нерелігійною, просто нелогічно: „йога“ та „релігія“ — практично синоніми”, — йдеться у листівці.

В особистісних тренінгах РПЦ не подобається, що на них людям пропонують “підвищити самооцінку, розвинути харизму, знайти себе”. “Вони пропонують вирішити будь-яку проблему за ваші гроші”, – застерігають автори листівок.

Президент Федерації йоги Росії Сергій Рєпін у розмові заявив, що автори просвітницьких листівок недостатньо ознайомилися з матеріалом та показали свою неосвіченість.

“Ця заява дуже неосвічених людей. Тут навіть нема теми для дискусії. З іншого боку, вважаю, що єпархія небезпідставно зробила таку заяву. Можливо, під виглядом йоги криється маса всяких шахраїв та сект. Але йога – це не релігія. Про це вам скажуть усі. Подібні заяви іноді виникають, тому що потрібно знаходити крайнього. Я не дуже люблю давати поради, але таки радив би єпархії звернути увагу на свою паству. Якщо вони вважають, що їм щось заважає, то, може, треба розібратися, чому так відбувається?” — зауважив Рєпін.

Як повідомляла група «ІС», РПЦ ретельно не помічає кровоточиві виразки російського суспільства.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Беларуси отправили за решетку пользователей соцсетей, которые написали о погибших российских десантниках

Силовики Беларуси устроили настоящую охоту на пользователей соцсетей, которые прокомментировали недавнюю гибель на учениях военнослужащих Российской Федерации. Как сообщает МВД...