Моспатріарх Кіріл не визнає Голодомор геноцидом українського народу і не помолився за жертв

-

Читайте также

Очільник Московського патріархату Кіріл (Гундяєв) проігнорував День пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років. На офіційному сайті РПЦ немає жодної згадки про молитву Кіріла за замордованих голодом українців внаслідок штучного голоду.

Про це повідомляє «Духовний фронт України».

Єрархія РПЦ не бажає Молитись за спокій душ невинно замордованих селян, у яких забрали всю їжу і пам’ятати про цей геноцид українського народу. Адже
Голодомор навмисне і штучно свідомо і цілеспрямовано створило вище керівництво Радянського Союзу й Української СРР на чолі зі Сталіним, про що не вигідно пам’ятати в церкві Кремля. Голодомор мав придушити українські національно-визвольні рухи і фізично знищення частину українських селян.

Варто зазначити, що у Біблії, батьком брехні названий диявол. Виникає закономірне питання, якщо у РПЦ брешуть щодо геноциду над українцями – Голодомору в Україні, то яка ж це тоді Церква Христова?

Також у РПЦ навмисне називають Голодомор «масовим голодом», не визнаючи штучного геноциду совєтської влади над українським народом.

Попри те, що Моспатріарх Кіріл, підіграє російській пропаганді й ігнорує пам’ять про мільйони винищених українців, Вселенський патріарх Варфоломій помолився за жертв Голодомору. «Ми пам’ятаємо їхній трагічний кінець і… не повинні забувати про такий страшний голод», – сказав Вселенського патріарха Варфоломія І.

Також за жертв Голодомору помолились в усіх храмах Православної Церкви України, а предстоятель ПЦУ очолив панахиду біля меморіалу за жертв Голодомору.

Як повідомляла група «ІС», святкування ювілею патріарха РПЦ Кіріла показало справжнє обличчя Моспатріархату.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России хотят признать террористическим движение «Колумбайн», без пояснений, что это такое

Генпрокуратура России обратилась в Верховный суд с требованием признать террористическим движение «Колумбайн». Рассмотрение соответствующего иска запланировано на 2 февраля....