Московська церква дестабілізує ситуацію в Україні: дані соцопитування українців

-

Читайте также

РПЦ в Україні дестабілізує ситуацію в нашій державі, так вважає понад 42% українців, опитаних у червні Київським міжнародним інститутом соціології.

Під час опитування респондентів також просили порівняти між собою ПЦУ та РПЦвУ за вісьмома різними характеристиками, як позитивними, так і негативними. Респонденти мали відповісти, яка з цих Церков найбільше відповідає певній характеристиці, а також дати оцінку мітингам РПЦвУ під Верховною Радою, пише «Духовний Фронт України».

Більше респондентів співвідносили ПЦУ з такими характеристиками, як гнучкість реагування на зміни в суспільстві (54% вважають, що ПЦУ більше відповідає цій характеристиці, проти 14%, які обрали РПЦвУ), сприяння об’єднанню суспільства (53% проти 13%), близькість до простих людей (50% проти 13%), допомога у боротьбі з COVID-19 (34% проти 6%), незалежність від українських чи іноземних політиків, олігархів (33% проти 13%).

Натомість РПЦвУ більше респондентів асоціювали з такими характеристиками, як залежність від іноземних структур (35% проти 24%, які назвали ПЦУ), намагання дестабілізувати ситуацію в Україні (42,5% проти 21%) і корумпованість (38% проти 8%).

41% опитаних заявили, що протести прихильників РПЦвУ – це спроба сил в і поза Україною дестабілізувати ситуацію.  Серед самих прихильників РПЦвУ 42% вважають це протестами проти гонінь, а 16% вважають дестабілізацією (решта не визначилися зі своїми поглядами).

Нагадаємо, 15 червня віряни РПЦвУ і члени ГО «Миряни» провели мітинг біля Офісу президента, аби поскаржитися на законопроекти щодо унормування назви РПЦвУ.

Проросійська організація «Миряни» розцінила приєднання священників і парафіян до ПЦУ як «міжрелігійну війну». З такими страшилками представники Московського патріархату їздили жалітись до ОБСЄ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Кремлю выбили «зуб»: видео обрушения строительных лесов в центре Москвы

В пятницу, 22 октября, российская столица оказалась в зоне действия ураганных ветров. Под действием стихии в центре Москвы на...