Молдова частково закрила в’їзд для росіян: які умови

-

Читайте также

Молдова посилила контроль на кордоні по відношенню до громадян рф, які бажають в’їхати до країни після оголошення мобілізації. Як заявив голова Служби інформації та безпеки Молдови Олександр Мустяце в інтерв’ю телеканалу TV8.md, росіян запитуватимуть про цілі прибуття в країну, наявність коштів на проживання та зворотні квитки.

«Якщо ми сумніватимемося у чесності цих людей, то ми заборонятимемо їм в’їзд до нашої країни», — зазначив він.

У свою чергу, як пише видання «Медуза» з посиланням на очевидців, в аеропорту Кишинева справді почали частіше не пропускати через кордон громадян рф у більшості чоловіків.

Зокрема, у неділю, 2 жовтня, у зоні для тих, кого не пустили до країни, перебували близько 20 людей, які прилетіли з росії. Усі вони не пройшли співбесіду в аеропорту та не зуміли підтвердити мету візиту.

Нагадаємо, Молдова позбавлятиме громадянства жителів країни, які беруть участь у війні росії проти України на боці агресора.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

США можуть значно розширити програму навчання українських військ

У Білому домі розглядають можливість значного розширення програми навчання українських військових у Німеччині. Про це повідомляє CNN із посиланням на...