Мобілізованим росіянам пропонують списання кредитів за смерть в Україні

-

Читайте также

Російські сенатори запропонували списувати кредити військовослужбовцям, які загинули або отримали тяжке поранення на війні в Україні. Зобов’язання будуть припинені і не перейдуть членам сім’ї, що перебувають на утриманні, пише Moscow Times.

Законопроект незабаром внесуть до Держдуми росії. У ньому також прописано порядок кредитних «канікул» для покликаних на фронт. Тим, хто перебуває у зоні бойових дій, дозволять тимчасово не платити або зменшать розмір суми за зобов’язаннями.

Термін пільгового періоду визначатиме сам позичальник. Кредитор повинен розглянути його вимогу протягом п’яти днів. Якщо банк не дасть відповіді за 10 днів, пільговий період встановлюється автоматично з моменту направлення вимоги або вказаної дати.

Таким чином, виходить так, що багатьом в росії буде вигідно, щоб росіяни якнайчастіше гинули на українській землі. Списання кредиту та компенсація сім’ї «смертника» – чи це не здійснення мрії для середньостатистичного мешканця запоребрика.

Як повідомляла група ІС, в Бурятії воєнкоми хотіли мобілізувати мертвого чоловіка.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Американський астронавт Скотт Келлі зустрівся з пілотами ЗСУ. ФОТО

Американець Скотт Келлі — не лише астронавт-рекордсмен, але й професійний пілот винищувача-бомбардувальника F-14. Перед від'їздом з Києва він попросив...