Мобілізація в окупованому Криму: повістки отримали онкохворий та інвалід

-

Читайте также

В окупованому Бахчисараї видали повістку людині з інвалідністю та онкохворому. Про це повідомила Кримська правозахисна група.

“В окупованому Криму повально мобілізують мешканців сіл, повістки виписують на блокпостах, серед мобілізованих є люди з інвалідністю та онкохворі”, — йдеться в повідомленні.

Приміром, зазначають у Кримській правозахисній групі, у Бахчисараї повістку отримав онкохворий, а також людина на візку.

У Бахчисарайському районі в одному з сіл, де проживають дві тисячі людей, окупаційна влада роздала 27 повісток. Також активно роздавали повістки у Красноперекопському районі.

Правозахисники зазначають, що мала місце масова мобілізація на деяких підприємствах, зокрема, на Кримському содовому заводі повістки видавали всім охоронцям.

З Керчі, за різними даними, до росармії відправили від шести до 11 автобусів із мобілізованими.

Як повідомляла група ІС, в окупованому Криму мобілізували до росармії 60 тисяч чоловіків.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

США позбавили рф статусу країни з ринковою економікою

США більше не вважають росію країною з ринковою економікою - заявили в Міністерстві торгівлі США. Про це повідомляє Новое время. "Це...