Митрополит РПЦ визнав низький рейтинг довіри до московського патріархату

-

Читайте также

Очільник відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату митрополит Іларіон (Алфєєв) вважає, що в Російській Федерації кампанія з пропаганди вакцинації завершилась тотальним фіаско бо росіяни не довіряють РПЦ та Кремлю. Про це пише «Духовний фронт України».

На думку архієрея Російської православної церкви, церковна та світська влада так і не змогли переконати росіян у необхідності зробити щеплення від COVID-19.

“До цього часу лише третина росіян зробили щеплення від ковіду, що говорить про провал пропаганди вакцинації”, – цитує “АБНnews” слова Іларіона (Алфєєва).

Парадокс ситуації полягає в тому, що один з найвпливовіших архієреїв РПЦ, можливо несвідомо, описав реальний рейтинг чинної російської влади та відсоток довіри до Моспатріархату.

Виявляється, що сукупна кількість людей, які реально дослухаються і виконують настанови духовенства та рекомендації влади, становить третину від всього населення РФ. А якщо відняти від цієї цифри всіх, хто був змушений зробити вакцинацію з огляду на займану посаду або сферу зайнятості, то реальні рейтинги Кремля і РПЦ виглядатимуть ще більш жалюгідними.

Як повідомляла група «ІС», московський патріархат планує нові атаки на ПЦУ і Варфоломія.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Российский суд оштрафовал малоимущую мать-одиночку за комментарий о Путине

Выездная коллегия 2-го Западного окружного военного суда в Сыктывкаре признала местную жительницу Елену Родвикову виновной в призывах к экстремизму...