Митрополит ПЦУ Епіфаній відзначив нагородами військових капеланів

-

Читайте также

У четвер, 27 травня, у Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулось нагородження військових капеланів Національної гвардії України. У метрополії Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній вручив медалі за жертовність і любов до України, про це інформує прес-служба ПЦУ

На зустрічі також був присутній начальник служби з питань військового духовенства Головного управління Національної гвардії України полковник Олександр Іздебський.

Предстоятель обговорив з гостями низку актуальних питань щодо служіння військових священників та відзначив їх церковними нагородами.

Розмова стосувалася проекту Закону про Службу військового капеланства (№4626), навчання студентів духовних шкіл на військовій кафедрі та майбутніх спільних з військовослужбовцями заходів.

«Хочу подякувати кожному із вас за опіку над нашими воїнами. У цей непростий час протистояння російській агресії ви робите важливу справу – надихаєте захисників України. Тож цими відзнаками я хочу і вас надихнути на продовження плідної праці», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Загалом, церковні нагороди отримали 15 священнослужителів з різних регіонів. У зв’язку зі станом здоров’я не всі капелани змогли отримати відзнаки особисто.

Зазначимо, що дата вручення вже переносилась двічі у зв’язку з карантинними обмеженнями, а сам захід повинен був відбутися ще 26 березня до Дня Національної гвардії України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, раніше головний капелан ПЦУ відзначив нагородами воїнів ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Погрожують та морять голодом: як командування окупантів «перевиховує» відмовників

За даними групи «Інформаційний спротив», у підрозділах окупантів, які перебувають у східній частині України, з різних причин постійно відбуваються...