Митрополит Онуфрій привітав єпископа-сепаратиста у окупованому Криму

-

Читайте также

Дело Украины против РФ в ЕСПЧ: прокуратура Крыма готова предоставить материалы

Прокуратура Крыма и Севастополя заявила о том, что готова продолжать предоставлять материалы для подготовки межгосударственных исков против Российской Федерации....

«Газпром» упрашивает иностранных инвесторов вложиться в дорогой и сомнительный проект: подробности

Российский "Газпром" провел еще один раунд переговоров с саудовской SABIC по участию в проекте газохимического комплекса на Ямале, предложив...

Для отжатой недвижимости в центре Донецка оккупанты ищут арендаторов

Боевики "ДНР" объявили о поиске арендатора для отжатого объекта недвижимого имущества, который расположен в оккупированном Донецке по адресу переулок...

Наприкінці листопада очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій (Березовський) привітав вікарія Сімферопольської єпархії РПЦвУ у тимчасово окупованому Криму, Бахчисарайського єпископа-сепаратиста Каліника (Чернишова), який занесений у базу «Миротворця», інформує ресурс Духовний фронт.

«З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія братія обителі була відзначена церковними нагородами, а помічники монастиря й активні парафіяни нагороджені благословенними грамотами Предстоятеля Церкви», – йдеться у листі Онуфрія, який привітав обитель з десятирічним ювілеєм з дня заснування.

Єпископ Бахчисарайський Каліник, вікарій Сімферопольської єпархії звершив літургію, на яку його благословив митрополит Онуфрій.

Після богослужіння єпископ Каліник разом із братією монастиря пішов до місця будівництва Соборного храму Воскресіння Христового в окупованому Севастополі й зробив закладку капсули й зачитав вітальну адресу від митрополита РПЦвУ.

Зазначимо, що під час російської окупації Криму храм Каліника слугував «іхтамнєтам» базою: там була зброя, засоби захисту, харчі та казарма.

У травні 2014 року в Євпаторії на Театральній площі Каліник благословив 144 сепаратиста із «місцевого загону народного ополчення, а також цивільних осіб, що активно допомагали силам спротиву неонацизму».

За інформацією «Миротворця», до бази даних якого він внесений у квітні 2015, Калінник отримав медаль «За захист Криму» №4536.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, як окупанти в Криму знищують залишки ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Какие изменения на КПП «ДНР» готовят россияне

В штабе так называемого «оперативного командующего ДНР» прошло совещание, в ходе которого обсуждались вопросы  ротации российских военнослужащих, несущих службу...