Митрополит Епіфаній закликав країни «Великої сімки» посилити антиросійські санкції

-

Читайте также

Фейки недели: Российские «чипсы» в рационе ВСУ, нацистка Санду и доносы на русскоговорящих

На этой неделе российские пропагандисты выдали несколько лживых утверждений и фейковых новостей, которые заметила в информационном пространстве группа «Информационное...

Контррозвідка СБУ викрила двох терористів «ДНР»: що відомо

Контррозвідники Служби безпеки України викрили та задокументували протиправну діяльність двох бойовиків незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР». Про це...

Предпринимателям в оккупированном Крыму угрожает массовая безработица: подробности

С начала нового, 2021 года, российские власти отменили во временно оккупированном Крыму специальный налоговый режим в виде единого налога...

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній під час онлайн-зустрічі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з послами країн «Великої сімки» закликав посилити санкції проти Росії через утиски вірян Православної Церкви України в тимчасово окупованому Криму, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Предстоятель ПЦУ акцентував увагу на загрозливій ситуації із дотриманням права на свободу совісті на окупованих Росією територіях у Донецькій та Луганській областях та в Криму.

«На жаль, зараз не існує дієвих внутрішніх механізмів, які би спонукали окупаційну владу дотримуватися хоча б мінімальних міжнародних стандартів у цій сфері, припинити утиски й гоніння. Єдиним ефективним методом є міжнародні вимоги як на рівні окремих країн, так і через міжнародні організації – ООН та ОБСЄ. Прошу розглянути можливість запровадження додаткових механізмів посиленого моніторингу ситуації у цій сфері та у разі її погіршення – впроваджувати проти порушників належні санкції», – сказав митрополит.

Епіфаній зосередив увагу на ролі релігійної спільноти у справі деокупації та подальшого процесу відновлення єдності й суспільного примирення на тимчасово окупованих територіях.

«Вже зараз ми маємо певні напрацювання у стратегії миробудування і ми свідомі тієї відповідальності, яка лягатиме на релігійну спільноту в майбутньому, коли Україна поверне свій суверенітет над усією територією. Тому для нас важливим є діалог з міжнародними партнерами, зокрема з тими, хто проходив у минулому подібні процеси у час після ІІ Світової війни або після громадянських і етнічних конфліктів, щоби весь накопичений позитивний досвід ми могли використати в Україні», – підсумував предстоятель.

Представниця Сполучених Штатів Америки, як головуючої сторони у «Великій сімці», висловила подяку митрополиту Епіфанію та всім учасникам зустрічі за діалог й висловила надію на подальшу плідну співпрацю з ВРЦіРО.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, Російська Федерація продовжує репресії проти української церкви на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, знищуючи храми та переслідуючи вірян.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів на Донбасі: опубліковано нові дані

Російсько-окупаційні війська на Донбасі продовжують зазнавати втрат у війні проти України. В період з 11 по 14 січня 2021...