Мінветеранів разом с волонтерами презентувало новий бренд для бізнесу

-

Читайте также

Мінветеранів та фонд «Повернись живим» провели презентацію бренда «Створено захисниками» для продукції, виробленої учасниками АТО та ООС.

«Цей проект має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим і впізнаваним. Назва бренда символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який вони створюють. Гасло проекту — «Довіра та відповідальність», — ідеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Над розробкою символіки бренда «Створено захисниками» працювали фахівці digital агентства Moko. Хрест, зображений на логотипі, є символом українського війська. За задумом авторів, один з елементів емблеми символізує «Пульс захисника — активної людини, яка створює щось у своєму житті та суспільстві».

Найближчим часом на офіційному сайті Мінветеранів буде створено розділ, у якому розміщуватимуться оголошення про можливість використання торговельної марки поряд з основним логотипом товару або послуги, що їх виробляють і надають ветеранські підприємства.

Нагадаємо, в Україні запрацює ветеранський фонд, це рішення дозволить акумулювати кошти, що будуть спрямовані винятково на підтримку ветеранів, зокрема ветеранського бізнесу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Последствия выборов: гособлигации России пережили крупнейший за полгода обвал

В понедельник, 20 сентября, рынок российского госдолга пережил крупнейший за полгода обвал. Индекс RGBI, отслеживающий цены российских облигаций федерального...