«Міністра ДНР» судитимуть за посягання на територіальну цілісність України: подробиці

-

Читайте также

Завершено спеціальне досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно псевдопосадовця окупаційної адміністрації РФ на території ОРДЛО за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України.

За матеріалами Донецької обласної прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що з червня 2015 року і по цей час чоловік, перебуваючи на посаді «міністра культури ДНР», забезпечує проведення заходів, спрямованих на інтеграцію тимчасово окупованих регіонів Донеччини з РФ та на фактичну заборону української культури, мистецтва і кінематографії.

За його вказівками під виглядом боротьби з екстремізмом з бібліотечного фонду вилучаються твори українських авторів, публікації проукраїнські налаштованих громадян, а культурна спадщина Донеччини позиціонується як частина історії РФ. Окрім того, через підконтрольні «міністерству» установи обвинувачений сприяє формуванню у місцевих мешканців думки про легітимність окупаційної влади та проводить політику злочинної героїзації представників не передбачених законом України збройних формувань.

Нагадаємо, завершено спеціальне досудове розслідування стосовно так званого голови адміністрації міста Дебальцеве, який обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України за попередньою змовою групою осіб.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Истребители НАТО подняли для сопровождения самолетов РФ над Балтикой. ФОТО

Командование НАТО направляло испанские истребители Eurofighter и итальянские истребители-бомбардировщики F-35 для сопровождения российских самолетов, летевших над Балтийским морем, говорится...