Мешканці прифронтових регіонів довіряють військовим: яка робота ведеться

-

Читайте также

После «чебурфонов» в РФ задумались над «Чебурпедией»: заяление Путина

В Российской Федерации хотят заменить «Википедию» собственным аналогом. Об этом заявил не кто-нибудь, а сам президент страны-агрессора...

Доба на фронті: 10 обстрілів, у ЗСУ четверо поранених

За даними прес-центру ООС, 6 листопада збройні формування Росії та її найманці 10 разів порушили режим припинення...

В США хотят наказать Турцию санкциями: что известно

Двое сенаторов предложили ввести санкции против Турции, так как власти страны, считают политики, не соблюдают условия установленного...

«Впровадження гуманітарних ініціатив  на території Донецької та Луганської областей, значно підвищило рівень довіри місцевих мешканців до військових, як державної інституції» —  заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, пише сайт Цивільно-військового співробітництва ЗСУ.

За період з травня 2018 року в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» до 28 медичних та геріатричних закладів, лікарень, амбулаторій, будників інвалідів Донецької та Луганської областей передано медичне обладнання, меблі, ортези, гігієнічні засоби, одяг для лікарів, інвалідні возики та інші необхідні лікарям та хворим речі на суму до 13  мільйонів гривень.

Цю допомогу отримали: Мар’їнська центральна районна лікарня; Нижнянський обласний психоневрологічний інтернат; Теплівський обласний психоневрологічний інтернат; Луганська обласна клінічна лікарня; Кремінський обласний будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів; Краматорський міський онкодиспансер; Гірська центральна районна лікарня (Попаснянський район); Світлодарська центральна районна лікарня; Краматорський пологовий будинок та інші.

 

Зокрема гуманітарна допомога медичного призначення на суму 2,5 млн. грн. передана до військових мобільних госпіталів Об’єднаних сил.

Днями в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» до чотирьох військових мобільних госпіталів у містах Маріуполь, Часів Яр, Покровськ, Северодонецьк передано гуманітарну допомогу медичного призначення на загальну суму 835 тисяч гривень.

Шпиталі отримали медичні розхідники; одноразові медичні інструменти; одноразові набори для проведення медичних втручань; одноразові захисні покриття для операційних; медичні рукавички; одноразовий медичний одяг; засоби гігієни для важкохворих та важкопоранених.

За останні місяці 2019 року на територію Донецької та Луганської областей в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід» доставлено понад 15 тон гуманітарних вантажів медичного призначення на загальну суму майже 5 мільйонів гривень. Даний вантаж призначений для 17 медичних закладів, які обслуговують цивільне населення що мешкає у населених пунктах наближених до лінії фронту.

До військових мобільних госпіталів Об’єднаних сил передано гуманітарну допомогу медичного призначення на суму 1,3 мільйони гривень. Окрім вищевказаного до медичних закладів передавалися: медичні ліжка медикалізовані; інвалідні візки; медична меблі; матраци; медичне обладнання.

«Спільними зусиллями, шляхом впровадження гуманітарних ініціатив  на території Донецької та Луганської областей, нам вдалося за досить короткий час значно підвищити рівень довіри місцевих мешканців областей до військових, як державної інституції. Це важливий фактор в умовах гібридної війни, яка ведеться сьогодні проти України» — зазначив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Довідково:

Стратегічну ініціативу «Допомога Схід», як багатопрофільну та різнопланову програму цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, було започатковано у травні 2018 року генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача об’єднаних сил. У цьому році проект «Допомога Схід» підтриманий начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗСУ генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком.

У роботі приймають участь військові підрозділи, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні та благодійні організації.

Проект розроблений та координується військовими і впроваджений за допомогою Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (голова ради Леонід Костюченко) та французької Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (керівник Діана Дольс). У роботі проекту приймає участь БО «Благодійних фонд Варнави», (Володимир Любовецький).

Як повідомляла група «ІС», мешканці Донбасу не вірять в «страшних бандерівців».

Свежее

Жители поселка на Донбассе жалуются, что оккупанты закрыли единственную аптеку

В оккупированном курортном поселке Седово закрыли единственную аптеку. Об этом сообщают местные жители в соцсетях, пишет dnews.dn.ua. В частности, с...

Спецслужбы Ирана «охотились» за соотечественниками в США: детали шпионского скандала

Двое представителей Ирана признали свою вину по обвинению в шпионаже против иранских диссидентов в США от имени правительства Тегерана. Ахмадреза Мохаммади Дустдар, гражданин...

Поток людей и машин в Крым сильно сократился: статистика

В течение октября 2019 г. административную границу с Крымом в Херсонской области в обоих направлениях пересекли чуть более 192 тысяч человек и...

Это может быть интересно