Мертві душі: окупантам примарився приріст населення у Мелітополі

-

Читайте также

Чичікови наших днів продовжують вигадувати свою статистику. Подібними заявами вони наперед виправдовують потік «гастролерів» на референдумі у Мелітополі.

Про це пише Телеграм-канал Риа-Мелитополь.

У путінській росії десятиліттями працює один золотий принцип: якщо в країні з чимось проблеми завжди через офіційні джерела можна сказати, що це не так. Зростають ціни? Депутати доведуть, що це гаразд. Країна занурюється у міжнародну ізоляцію? Телеканали розкажуть, що навпаки — країна набуває самостійності від усього світу. А проблему різко зубожіння населення чудово вирішує офіційна статистика, яка доводить, що це не так. Статистика на службі держави – це взагалі універсальний спосіб усунення всіх проблем: від нестачі зайвих тисяч голосів на виборах президента до питання чисельності населення.

Остання тема є дуже актуальною для окупантів, які відповідають за захоплені території України. Ні для кого не секрет, що рятуючись від російської орди, з однієї лише запорізької області виїхала значна частина населення: подекуди й до половини всіх мешканців. Зменшення населення впадає у вічі й у побутовому житті: спостерігається гостра нестача професійних кадрів, ринок вакансій міг би бути переповнений, якби загарбники не «вбили» приватний бізнес і якби самі не пропонували зовсім принизливу оплату за працю.

Але окупантів непокоять зовсім не проблеми простих людей: їх непокоїть, хто ж голосуватиме за «приєднання Запорізької області до росії» на анонсованому «референдумі»? Людей бракує, а практика попередніх заходів показує, що великим ентузіазмом брати участь у проросійських шабашах місцеве населення не горить.

Зрештою, не те що чесним шляхом забезпечити законну явку людей на голосування, а й навіть створити потрібну картинку «ажіотажу» на виборчих дільницях для кремлівських ЗМІ навряд чи виходить. І тому в хід йдуть зовсім запеклі «козирі».

Так званий член так званої «військово-цивільної адміністрації» Запорізької області колаборант Володимир Рогов заявив, що в області спостерігається неймовірний «приплив» населення: мовляв, люди, які виїхали з початком війни, активно починають повертатися додому. Роблять вони це, за словами Рогова, добираючись «з Європи через росію», а все тому, що «відчують, що тут (у Запорізькій області – ред.) вже безпечно».

Цікаво було б дізнатися, що, на думку колаборанта, спонукає людей повертатися. Може бути постійні вибухи та стрілянина у Мелітополі? Загроза поновлення активних бойових дій у регіоні найближчим часом? Цілком злиденне та безперспективне існування на окупованих територіях та свавілля з боку російських загарбників? Або можливо ті, хто втік від російської агресії до Європи вирішили повернутися назад, щоб взяти участь у референдумі за приєднання до росії?

Насправді саме в проведенні референдуму і криється сенс подібних заяв. За допомогою такої «альтернативної статистики» загарбники хочуть виправдати майбутню присутність на голосуванні величезної кількості «гастролерів» із Криму та ЛДНР, які видаватимуть себе за «мешканців Мелітополя» та інших населених пунктів. Цих намірів не став приховувати навіть сам Рогов і викрив сам себе: наприкінці своєї заяви він додав, що «виборчі комісії», що створюються, для проведення референдуму, вже формують списки виборців. Само собою, в ці списки внесуть і всіх мешканців Запорізької області, які «раптово повернулися».

Варто сказати, що Рогов нерідко тішить «сенсаційними» заявами: так нещодавно він розповідав, що в Європі в українських біженців відбирають дітей за те, що вони занадто швидко їдять.

Як повідомляла група «ІС», росіяни погрожують підірвати інфраструктуру Мелітополя у разі наступу ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

Свежее

«Херсон здали, здамо і Бердянськ»: ворог готує аргументацію для росіян

Рашисти вже готують "фундамент-аргументацію" для росіян перед відступом з Бердянська. Про це повідомляє Telegram-канал Бердянська партизанська армія. "Після повного виведення військ...