Маріонетка РФ Аксьонов хоче забудувати Крим: як відреагували мешканці окупованого півострова

-

Читайте также

На Петербурзькому міжнародному економічному форумі так званий керівник Криму Аксьонов підписав інвестиційні угоди про будівельні проекти на території окупованого півострова. Це викликало хвилю обурення, які мешканці Криму публікували у соцмережах, пише «АРК».

Кримчани обурюються згубними діями колонізаторів, у яких у планах закатати півострів в бетон. Також користувачів кримських пабліків турбує, що комунальна система півострова не витримає нові будівництва і перенаселення громадянами РФ.

Нагадаємо, що хаотична роздача землі і безсистемна забудова негативно вплинула на екологію півострова. Це стало однією з причин того, що водозбірна площа значно зменшилася, що також може в майбутньому негативно позначитися на ситуації з водою в окупованому Криму.

Як повідомляла група «ІС», Аксьонов заявив, що вода під Азовським морем непридатна для мереж.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Как выглядит оккупированная Ялта через месяц после потопа. ФОТО

Прошло чуть больше месяца после аномальных ливней в оккупированной Ялте 18 июня 2021 года, когда в следствие обильных осадков...