Куплений дипломом, анти-канонічні вислови: єпископ ПЦУ охарактеризував одіозного єрарха РПЦвУ

-

Читайте также

Єпископ Православної Церкви України (ПЦУ) Гавриїл (Кризина) розкритикував митрополита РПЦвУ (УПЦ МП) в Запоріжжі Луку (Коваленко) за те, що той намагається дати якісь оцінки Вселенському патріарху, коли сам має куплений диплом.

Про це єпископ написав на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відео із митрополитом РПЦвУ Лукою.

«Ця людина, яка купила дипломи КДАіС УПЦ МП (бо і я з «благословіння» підписував його екзаменаційні відомості та дещо матеріально отримав) ще сміє дуркувати про канони та священну традицію Вселенського Православ’я», – прокоментував єпископ Гавриїл.

Він також додав, що чекає публікації про це від «Спілки Православних Журналістів» – пропагандистського видання РПЦ в Україні.

Як повідомляла група ІС, митрополит Лука, який відкрито захищав владу Януковича і його тітушек, зустрічався з окупантами nf бойовиками, а також підтримав запорізького священика, який відмовився відспівувати дитину, хрещену в УПЦ КП, написав листа патріарху всієї Грузії Ілії II, щоб грузинський владика не визнавав ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуация в оккупированном Крыму: смертность на полуострове продолжает расти

Во временно оккупированном Российской Федерацией Крыму за шесть месяцев 2021 года родилось 10,2 тыс. детей - на 1% меньше,...