Кожен п’ятий росіянин втратив заощадження після початку повномасштабної путінської війни

-

Читайте также

Війна в Україні та антиросійські санкції продовжують «з’їдати» заощадження росіян: про скорочення накопичень заявив кожен п’ятий (21%), йдеться в опитуванні Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД). При цьому 43% зізналися, що грошей на «чорний день» вони взагалі не залишили, пишуть росЗМІ.

39% відзначили, що зовнішньополітичні події не мали істотного впливу на їхні «кубишки», примножити капітал змогли 5%. Про те, що «накопичень не було і немає», заявили 34% опитаних.

Найбільше постраждали громадяни 25–34 років — серед них накопичень втратили понад третину (34%). У віці 35–44 років 27%. В обох групах частка респондентів без заощаджень однакова – 28%. Серед росіян старше 60 років на зменшення накопичень поскаржилися 12%, але 44% опитаних цього віку їх спочатку не мали.

Скорочення заощаджень переважно торкнулося чоловіків (26% проти 17% серед жінок); росіян із вищою освітою (27%); жителів Москви та Петербургу (30%) та активних користувачів інтернету (32%).

Заможні росіяни схильні до кризи менше. Серед членів сімей з добрим достатком про втрату частини накопичень заявили лише 8%. У групі із середніми доходами таких 22%, із низькими — вже 33%.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter, а також на наш канал в Telegram. Разом до Перемоги!

Свежее

ЗСУ показали роботу РСЗВ «Буревій». ВІДЕО

Українські захисники показали, як працює нова реактивна система залпового вогню (РСЗВ) "Буревій". "Ця РСЗВ - розробка українських конструкторів, покликана замінити...