Комітет Ради визначився щодо законопроекту  «Про Службу військового капеланства»: подробиці

-

Читайте также

3 березня відбулося засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Члени Комітету розглянули проект Закону про Національне агентство України з питань подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації №3057 та проект Закону про Службу військового капеланства №4626, повідомляє офіційний портал Верховної Ради України.  

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу вказані законопроекти.

Зазначається, що проектом Закону про Службу військового капеланства, буде визначено поняття «Служби військового капеланства» та закріплено статус військових капеланів як військовослужбовців. Проектом також пропонується визначити поняття «духовно-релігійні потреби», «задоволення духовно-релігійних потреб», «душпастирська опіка», «консультування командування з духовно-релігійних питань» та іншим поняттям, а також визначаються принципи, на яких здійснюється діяльність Служби військового капеланства та функціональні обов’язки військового капелана як військовослужбовця, визначається структура Служби військового капеланства, порядок підпорядкування та загальна чисельність.

Крім цього, після прийняття проекту закону про Національне агентство України з питань подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації, пропонується створити новий центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом — Національне агентство з питань подолання наслідків збройної агресії Російської Федерації і визначити правові та організаційні засади його функціонування з метою узагальнення правової позиції України щодо збройної агресії Російської Федерації як концептуальної основи для практичної підготовки консолідованої претензії України до Російської Федерації та реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України.

Як повідомляла група «ІС», в Україні з’явився перший духовний центр для бійців різних конфесій.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Украина начала проект «Несокрушимые» в поддержку узников Кремля

В воскресенье, 16 мая, министерство иностранных дел Украины объявило о запуске проекта "Несокрушимые", направленный на поддержку украинцев и крымских...