Комітет Ради прийняв рішення щодо російського проєкту меморіалізації Бабиного Яру: подробиці

-

Читайте также

Комітет з гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради підтримав знаковий проєкт постанови «Про додаткові заходи з ушанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту» (№5290), який внесли 31 депутат з різних фракцій, пише «Духовний фронт України».

За проголосували шість членів комітету, чотири утримались. Рішення спробували переголосувати, але для його зміни забракло голосів.

Постанова, підтримана профільним комітетом, визнає неприпустимою участь у реалізації заходів із вшанування Бабиного Яру громадян і організацій держави-агресора.

Документ доручає уряду затвердити державний проєкт Концепції розвитку (меморіалізації) Бабиного Яру, розроблений в Інституті історії України.

Уряд має внести до парламенту проєкт державної цільової програми, спрямованої на забезпечення комплексного розвитку (меморіалізації) Бабиного Яру, вжити невідкладних заходів для розширення меж охоронних зон заповідника «Бабин Яр», внесення об’єктів, пов’язаних із вшануванням жертв злочинів націонал-соціалістичного (нацистського) та комуністичного тоталітарних режимів, які відбувалися на території Бабиного Яру та навколо нього у роки Другої світової війни до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Група «ІС» повідомляла, чому Київрада перенесла голосування за виділення землі російському проєкту «Бабин Яр».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ле Пен подозревают в систематическом злоупотреблении средствами ЕС: что известно

Во Франции лидера ультраправого "Национального собрания" Марин Ле Пен подозревают в систематическом злоупотреблении средствами ЕС. Об этом говорится в...