Командувач ОС ЗСУ Сергій Наєв привітав нацгвардійців з професійним святом

-

Читайте также

Командувач об’єднаних сил ЗС України Сергій Наєв привітав нацгвардійців з професійним святом — Днем Національної гвардії України, повідомляє служба зв’язків Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Командувач об’єднаних сил ЗС України Сергій Наєв

Шановні військовослужбовці  Національної гвардії України! Від імені Командування об’єднаних сил Збройних Сил України та себе особисто щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Національної гвардії України!

Українці пам’ятають добровольців, які прямо з Майдану вступили до лав батальйону оперативного призначення Національної гвардії, щоб захищати Батьківщину від російської агресії. Саме відтоді Ви й почали писати свою славетну оновлену історію під проводом генерала Сергія Кульчицького.

У пам’яті нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох воїнів-нацгвардійців, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Але, й сьогодні пліч-о-пліч з військовослужбовцями Збройних Сил та силових структур Ви продовжуєте нести нелегку бойову службу на сході країни, а також забезпечувати спокій та порядок на підконтрольній українському Уряду території.

У день професійного свята бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, витримки та добробуту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

На севере Ирака атаковали нефтяное месторождение: что известно

В провинции Киркук на севере Ирака неизвестные вооруженные лица совершили нападение на нефтяное месторождение Бай-Хасан. Об этом говорится в...