Колаборанти в Криму не приховують, що причетні до організації псевдореферендумів в Херсоні та Мелітополі

-

Читайте также

З 23 вересня російські окупанти розпочали друге пропагандистське шоу, пов’язане із злочинною «мобілізацією», а саме фейкові «референдуми» на материковому півдні України. Зокрема повідомляється, що кримські пропагандисти та «масовка» з числа колаборантів були заздалегідь доставлені окупантами до Мелітополя.

Загалом злочинна «тактика референдумів» від агресора складається із двох основних форм – шоу на окремо обраних «ділянках», куди під камери зганяють зазначену «масовку» в пару десятків осіб, та обхід домівок приватного сектору озброєними вояками агресора, де мешканців примушуть «ставити галочку» буквально під дулом автоматів, йдеться у матеріалі Асоціації реінтеграції Криму.

У окупованому Криму перша складова, сприяння злочинній пропаганді про нібито «волевиявлення», отримала форму реклами фейкових «виборчих дільниць» у Сімферополі та ще чотирьох містах півострова. При цьому якщо у центрі автономії на фіктивне «голосування» чекають кого завгодно, то у Євпаторії, Джанкої, Керчі та Ялті – лише «донецьких біженців».

Фейковий «голова державної ради» володимир константинов також заявив про об’їзд півострова «виїзними комісіями», які також будуть «збирати галочки» у описаний вище спосіб.

Примітно, що на окупованому півострові навіть і не приховують того, що всі ці злочинні процеси організуються та проводяться не якимись фантастичними «херсонцями» та «мелітопольцями», а власне кримськими колаборантами, особами з окупаційної «адміністрації» агресора.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на Сахаліні рашисти пропонують всім охочим голосувати за анексію українських територій.

Свежее

Поблизу Мелітополя стався потужний вибух, ліквідовано десятки росіян

В селі Терпіння у Мелітопольському районі Запорізької області стався потужний вибух. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міський голова Мелітополя...