Кіберполіція відкрила 58 кримінальних проваджень через шахрайство в період карантину

-

Читайте также

Кіберполіція заявила про блокування майже 10 000 Інтернет-посилань, які під час карантину через пандемію коронавірусу зловмисники використовували для шахрайських дій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Національної поліції України у соціальній мережі Facebook.

«Співробітники кіберполіції перевірили 642 повідомлення щодо вчинення можливих протиправних дій, у тому числі онлайн-шахрайств, пов’язаних з коронавірусом. За результатами розпочато 58 кримінальних проваджень», — йдеться у повідомленні.

Наразі ідентифіковано 166 осіб, які причетні до організації чи участі в шахрайських схемах, використовуючи ситуацію з COVID-19.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, у більшості країн світу хакери скористались ситуацією з глобальною пандемією COVID-19 та активізували свої фішинг-атаки з використанням шкідливого програмного забезпечення, маскуючи їх під інформаційні повідомлення щодо розвитку хвороби у світі.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.

загрузка...

Свежее

Операції російських спецслужб викривають їхню слабкість — експерт

Експерт з питань служб безпеки Крістофер Нерінг зосередився на слабких сторонах діяльності російських спецслужб. Про це йдеться у матеріалі...