Кіберполіція нагадала про основні засоби захисту даних в мережі Інтернет

-

Читайте также

Сьогодні, 6 травня, у Всесвітній день паролів, Департамент кіберполіції Національної поліції України нагадав правила створення та використання «шифрів» у мережі та електронних пристроях.

Надійний пароль має містити не менше 8 символів і складатися з літер верхнього та нижнього регістру, цифр і спеціальних символів.

Конфіденційність приватних даних не надійно захищена, якщо пароль є нестійким до зламу. Наприклад, такі комбінації, як «123456», «11111», «qwerty», «рassword», «abc123», хакер може зламати за лічені секунди.

Пароль має бути оригінальним для кожного облікового запису і потребує негайної зміни у разі підозри щодо його компрометації.

Кіберполіція рекомендує не використовувати як пароль ім’я, прізвище, номер телефону, дату народження тощо. Крім того, краще утриматися від фраз зі щоденного вжитку: назв книг, відомих цитат, текстів пісень.

Не варто зберігати пароль у відкритому вигляді біля комп’ютера та надсилати його у месенджерах.

На випадок, якщо пароль хтось вгадає або викраде, додатковий рівень безпеки для облікових записів – це двофакторна автентифікація: вмикайте її всюди, де є така можливість.

Для створення складних паролів можна використовувати сервіси генерації на сайті кіберполіції.

Нагадаємо, група ІС писала, що хакер з Тернополя наніс мільйонні збитки банківським установам багатьох країн.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Пентагоне заявили о непоколебимой поддержке Украины

Поддержка суверенитета, территориальной целостности и евроатлантических устремлений Украины со стороны Соединенных Штатов Америки непоколебима. Об этом во время виртуальной...