Карантин в Україні: уряд заборонив масові релігійні святкування, зокрема Великодня

-

Читайте также

На час карантину в Україні Кабінет міністрів заборонив до 24 квітня усі масові релігійні святкування, в тому числі свята Великодня. Відповідну постанову опубліковано на урядовому порталі.

Згідно з прийнятою постановою, заборонено проведення всіх масових заходів. Під заборону потрапили культурні, розважальні, спортивні, соціальні і релігійні заходи.

Таким чином, заборонені масові святкування Великодня, який цього року відзначається 19 квітня (православний) та 12 квітня (католицький).

Дозволено тільки масові заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування. При цьому потрібно, щоб у всіх учасників були засоби індивідуального захисту — маски або респіратори.

Нагадаємо, відтепер в Україні, зокрема, заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора та інше.

Як повідомляла група ІС, перед Великоднем прикордонники очікують повернення 200 тисяч українців.

загрузка...

Свежее

Перестановка Курченко на Юрченко судьбу Донбасса не изменит

В российском городе Ростов-на Дону на днях прошла открытая пресс-конференция лидеров террористических организаций "ЛНР" и "ДНР", на которой всеобщему...