Юлія Лапутіна: у кожній області будуть створені сучасні реабілітаційні центри для ветеранів. ВІДЕО

-

Читайте также

У 2023 році будуть створені сучасні регіональні центри медичного забезпечення та психологічної реабілітації для військовослужбовців та ветеранів війни — розповіла міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів України.

«Дуже важливо, що держава активно реалізовує ветеранську політику. Ми хочемо пріоритезувати питання психологічної та медичної реабілітації для захисників України, – зазначила очільниця Мінветеренів. – Наша система має пострадянську інерцію – від початку війни досі не створено єдиної системи реабілітації для захисників. Однак 13 жовтня вийшов Указ Президента, яким передбачено створення у 2023 році сучасних реабілітаційних центрів у кожній області, які надаватимуть послуги ветеранам».

Зазначимо, що команда Міністерства у справах ветеранів уже надала свої пропозиції щодо виконання Указу Президента України №532.

Як повідомляла група «ІС», міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела зустріч з Головнокомандувачем ЗСУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Суд оккупантов оставил за решеткой крымскотатарских активистов

Южный окружной военный суд РФ продлил на три месяца арест пятерым схваченным в оккупированном Крыму фигурантам «второй Симферопольской группы»...