Івана Яцкіна в окупованому Криму піддають катуванням: заява омбудсмена

-

Читайте также

Іван Яцкін, незаконно засуджений підконтрольним країні-окупанту судом на Кримському півострові, потребує термінового фахового медичного обстеження та лікування.

Про це пише у своєму Телеграм-каналі омбудсмен Людмила Денісова.

У нього загострилися хронічні хвороби ніг — запалення судин призвело до утворення трофічних виразок. Він постійно страждає від нестерпного головного болю.

Адміністрація СІЗО №1 міста Сімферополя, де утримується Іван Яцкін, ігнорує його заяви про надання медичної допомоги.

Бездіяльність адміністрації є грубим порушенням статей 2 і 3 Європейської конвенції з прав людини і статті 22 Мінімальних стандартних правил поводження із в’язнями. ЄСПЛ неодноразово наглошував, що ненадання необхідної медичної допомоги є катуванням.

Звертаюся до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової з вимогою терміново вжити відповідні заходи та невідкладно надати в повному обсязі екстрену медичну допомогу Івану Яцкіну.

Закликаю міжнародну спільноту відреагувати на факти порушення прав та вжити всіх можливих заходів, аби припинити тортури стосовно українських громадян у місцях несвободи РФ.

Група «ІС» повідомляла про тортури і жахливі умови в СІЗО: як утримують українського політв’язня Єсипенка в окупованому Криму.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Івана Яцкіна в окупованому Криму піддають катуванням: заява омбудсмена

Іван Яцкін, незаконно засуджений підконтрольним країні-окупанту судом на Кримському півострові, потребує термінового фахового медичного обстеження та лікування. Про це пише...