Ініціатива РПЦ щодо створення опозиції Вселенському патріарху провалилась – ЗМІ

-

Читайте также

Лист Вселенського патріарха Варфоломія змусив Єрусалимського патріарха не поспішати із “братнім зібранням в Аммані”, на яке було запрошено предстоятелів всіх Церков.

Про це повідомляє грецьке медіа Ethnos, передає «Духовний фронт України».

Зустріч, було ініційовано РПЦ задля створення опозиції Вселенському патріарху. Єрусалимський патріарх почав трудитись над скликанням такої наради після зустрічі із президентом РФ Путіним.

Джерела Ethnos говорять, що на всі свої листи-запрошення до предстоятелів Єрусалимський патріарх отримав відмову. А тому сам ініціатор зустрічі прислухався до прохання Вселенського патріарха більше не наполягати на своїй «неканонічній ініціативі». В якості підтвердження цієї інформації грецьке видання зауважує, що досі нікому не було надіслано інформації з точною датою та місцем проведення цих зборів.

Як повідомляла група ІС, ініціатива Єрусалимського Патріарха Феофіла щодо скликання наради Предстоятелів Помісних Церков в Йорданії зустріла потужний спротив. Від участі у цьому зібранні вже відмовились Кіпрський архієпископ Хризостом, Афінський Єронім.

загрузка...

Свежее

Нажива денег дороже жизни собственных граждан, или почему Кремль провалил вакцинацию в России

В воскресенье, 26 сентября, стало известно, что Мексика получила очередную партию российской вакцины от коронавируса «Спутник V». Об этом...