Інфіковані COVID-19 священники УПЦ МП із Почаївської лаври лікуються у Києві

-

Читайте также

Хворі на коронавірус священники московського патріархату зі Свято-Успенської Почаївської лаври, яка виступала форпостом ковід-дисидентства, тепер шукають найкраще місце для свого лікування, «переїхавши» з Тернопільщини до столиці, інформує ресурс Духовний фронт.

Наразі у Олександрівській клінічній лікарні Києва, яка визначена опорною лікарнею для киян, хворих на COVID-19, з коронавірусом перебувають четверо священників Почаївської лаври, розповіла директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург. Утім, чому хворих священників РПЦвУ перевезли до Києва — невідомо.

«За інформацією головного лікаря, на сьогодні є четверо священнослужителів з Почаєва. У нас у кожній інфекційній лікарні є священнослужителі, але без уточнення з якої вони церкви вони. Але найбільше кількість їх в Олександрівській лікарні», — зазначила Гінзбург.

На питання, чому священників із Тернопільської області повезли саме до лікарні в Києві, Гінзбург відповіла: «Я не можу пояснити».

Крім того, директорка зазначила, що в інфекційному корпусі Олександрівської лікарні вже немає вільних ліжок.

Також вона зазначила, що всі лікарні, які відвели для лікування хворих на COVID-19, забезпечені необхідним, тому київські лікарні не можна назвати «найкращими».

До слова, священники цієї обителі досі вперто продовжують стверджувати, що коронавірус — не така вже й страшна хвороба.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше місто Почаїв через священників УПЦ МП закрили на карантин, а усіх жителів визнали «теоретично інфікованими».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее