Євроінтеграція та вступ до НАТО: стало відомо чого бажають українці

-

Читайте также

Більше половини громадян України (56%) підтримують економічну інтеграцію України з Євросоюзом. Про це свідчать результати опитування, проведеного соцгрупою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, повідомляє Укрінформ.

Загалом 56% опитаних українців висловили схвальне ставлення до євроінтеграції України. Порівняно з минулим роком кількість людей, які підтримують такий курс держави, збільшилася на 4% (2020 рік — 52%).

Окрім цього, 51% українців підтримують вступ України до НАТО. Торік цей показник становив 49%.

Найбільше схвалення вступу України до ЄС та НАТО спостерігається у Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій, Київській областях. Водночас менше підтримують такі курси держави в Харківській, Одеській областях та в Сєвєродонецьку.

Опитування проводилось у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19196 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.

Як повідомляла група ІС, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Україна, Молдова та інші держави повинні отримати можливість приєднатися до Євросоюзу.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Ситуація в районі ООС: від початку доби окупанти тричі обстріляли ЗСУ

В районі проведення ООС збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої...