Єрарх РПЦвУ з Запоріжжя вигадав нові образи на адресу Вселенського патріархату

-

Читайте также

Фігурант бази «Миротворець» єрарх РПЦвУ у Запоріжжі Лука (Коваленко) відзначився новими образами в адресу Вселенського патріархату. Він підтримав конференцію РПЦ, направлену проти Вселенського Патріархату і зазначив, що треба робити операцію, щоб врятувати «живий організм», тобто Московський патріархат в Україні, та його єдність з Росією, пише «Духовний фронт України».

«Неможливо лікувати гнійний апендицит антибіотиками, тому що це тільки розтягне і без того болісну смерть. Необхідно робити операцію і вичищати все те, що загрожує смертю живому організму. Єресь повинна бути оголошена єрессю, а її родоначальники і всі, хто за ними слідують,- єретиками», – написав Лука в своєму Telegram-каналі.

Таким чином єрарх РПЦ в Запоріжжі показує, що для нього єрессю є незалежна від Москви Церква, що стала можлива завдяки Томосу від Вселенського патріархату. Саме тому Коваленко нападає на Константинопольського патріарха і готовий «робити операцію», щоб не допустити розриву України і Росії в церковно-геополітичному плані, попри те, що Росія вбила кілька тисяч українців і окупувала Крим та ОРДЛО.

«Якщо цього не зробити, а продовжувати залишати це питання на рівні богословських дискусій і думок, то отрута нової єресі буде поширюватися все далі і далі. Коли є пряма загроза життю, то повинні бути вжиті невідкладні дії по її запобіганню», – підсумував митрополит РПЦ в Запоріжжі Лука.

Нагадаємо, Лука часто виступає за підпорядкування Церкви в Україні країні агресору – Росії, та є ярим противником автокефалії УПЦ від Москви. Коваленко навіть виголосив анафему Вселенському патріарху Варфоломію. Також він зневажає подвиг Героїв Небесної сотні і порівнював майданівців із гонителями християн, а себе — з апостолом.

Як повідомляла група ІС, єпископ ПЦУ Гавриїл (Кризина) розкритикував митрополита РПЦвУ в Запоріжжі Луку за те, що той намагається дати якісь оцінки Вселенському патріарху, коли сам має куплений диплом.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Главарь «ЛНР» не увидел выгоды в объединении псевдореспублик

Объединения так называемых "республик Донбасса" в единое "государство" не планируется. Об этом заявил главарь "ЛНР" Леонид Пасечник в интервью...