Єрарх РПЦвУ взяв участь в урочистостях, присвячених нацгерою Росії

-

Читайте также

12—14 вересня єрарх так званої «УПЦ Московського Патріархату» митрополит Августин (Маркевич) взяв участь в урочистостях, присвячених до 800-річчя від дня народження національного героя Росії Алєксандра Нєвского. Заходи пройшли в Італії в церкві святителя Амвросія Медіоланського у м. Мілан — повідомила пресслужба РПЦвУ.

Про це пише «Духовний фронт України».

Що цікаво, Августин завідує відділом РПЦвУ зі взаємодії із Збройними Силами України і відповідає за капеланів Моспатріархату в Україні. Дуже показово і символічно, що така особа поїхала в Італію вшановувати нацгероя Росії і Збройних сил РФ, які ведуть з нами неоголошену війну.

Раніше Августин не визнавав присутності військ РФ на території України. За його словами на сході відбувається «збройний конфлікт на території України, в якому беруть участь громадяни України при військовій та матеріальній підтримці з того боку … Російської Федерації».

Як повідомляла група «ІС», РПЦвУ продовжує поширювати наклепи на парафії, що перейшли до ПЦУ.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Розстріляне Відродження»: 27 жовтня відзначають роковини більшовицької розправи над українською інтелігенцію

27 жовтня відзначають роковини початку розстрілів української культурної, наукової та політичної еліти в карельському урочищі Сандармох – тих, кого...