Хто стоїть за підпалами храмів УПЦ МП: правоохоронці пояснили

-

Читайте также

Останнім часом керівництво РПЦ в Україні та ряд проросійських політиків ведуть інформаційну кампанію щодо навмисних підпалів храмів, які належать московському патріархату. Насправді, у жодному з випадків ознак спланованих акцій немає, повідомляє ресурс Релігійна правда з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Зазначається, що у храмі Великомучениці Параскеви П’ятницької Різдва Богородиці чоловічого монастиря причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем послушника монастиря під час опалювання будівлі.

У приміщенні Спасо-Преображенського кафедрального собору Криворізької єпархії РПЦвУ відбулося займання ящику з петардами, який біля вівтаря храму розмістив місцевий чоловік.

Причиною пожежі у підсобних приміщеннях Успенського Липенського чоловічого монастиря Рівненської єпархії РПЦвУ стало недотримання представниками монастиря правил поводження з легкозаймистими матеріалами.

Пожежа у приміщенні Харалампіївського жіночого монастиря Конотопської єпархії РПЦвУ сталася внаслідок короткого замикання електромережі.

А у приміщенні Успенського Патріаршого чоловічого монастиря Одеської єпархії причиною пожежі став умисний підпал – його здійснив монах цього ж монастиря.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, мер Дніпра Борис Філатов своєрідно покарав храм московського патріархату за порушення карантину.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Евросоюз встревожен стремлением РФ интегрировать Донбасс: подробности

Российская Федерация планирует "де-факто интегрировать" часть территории Украины, говорится во внутреннем документе Евросоюза, распространенном между странами-членами ЕС. Об этом...